Харківметро Ак.Павловаметро 23 Серпня


Харківметро Ак.Павловаметро 23 Серпня

Стань счастливым через музыку!

Учим с нуля взрослых и подростков. Без излишней теории.Вокал - Гитары - Ударные - Клавишные

12 років

Вчимо музиці у Харкові. 

5200 выпускників

Ми накопичили величезний досвід.

3 локації

У кроковій доступності від метро.

Наш підхід

Навчити музики максимально доступно і "в задоволення", без зайвої "академічної"строгості й монотонності.

Ми відсікли все зайве, "полегшили" навчальний процес і не заглиблюємося в нетрі теорії. Упор на практику. Мінімалізація рутини в навчанні.

Для наших учнів музика - це хобі. Ми - за задоволення від процесу, а не тільки відрезультату!

Тому наші викладачі-практики не хизуються тим, що "мучать" учнів муштрою.

 •  Хтось приходить до нас навчитися "просто для себе"

 •  А хтось виступатиме... ми створимо "вашу" рок-групу!

Музична тусовка неординарних особистостей

Подібне притягує подібне. У нас рок-музика об'єднує студентів, фотографів,дизайнерів, акторів, бізнесменів, художників, письменників, IT-фахівців, тату-майстрів, стилістів.  100% наших учнів знаходять в ШР нових друзів, а хтось і свою любов!

Щоб познайомитися зі школою ближче,
тисни кнопку!

Наша фішка

У ШР навчальний процес - це не просто заняття з викладачем "один на один". Він складається з 4 частин:

Дивись відео про групові заняття:

 • icon
  Заняття
 • Створення рок-груп. Проби з кількома групами.
 • icon
  Репетиції у складі груп. Підготовка до концерту.
 • icon
  Регулярні концерти у складі рок-гурту. Спочатку перед своєю "домашньою" публікою, а потім із серйозної сцени.

Усе це дає змогу не згаснути мотивації, коли виникають спади у вивченні.Якщо хочеш грати або співати "просто для себе" - виступи не обов'язкові)

Що ви будете робити на заняттях?

 • Розучувати улюблені пісні

 • Грати одному і в групі

 • Репетирувати у складі своєї рок групи

 • Розвивати впевненість і акторські навички

 • Виступати на проф.сценах міста!

 • Заводити нових друзів

Company picture

Курс ударних інструментів

Цей курс розрахований на людей різного рівня підготовки: як з нуля, так і тих, хто вже щось вміє. Навчатися можуть і хлопчики, і дівчатка!!! Вік від 12 років і старше. Заняття в групах від 3-х до 5-ти осіб. Велика перевага нашої Школи в тому, що є можливість практикуватися самостійно, а надалі й репетирувати зі своєю групою, що базується на базі школи.

Короткий опис курсу ( Учні-початківці, Учні, що вдосконалюються) :
Учні-початківці "3 місяці"Програма для учнів з нуля. У курс входить: вивчення основ і подальший розвиток навичок гри, і виступів на сцені.
1. Постановка рук (кистьова техніка) + вивчення елементарної нотної грамоти на базі вправ за ударною установкою.2. Постановка рук (пальцева техніка) + робота зі складнішими ритмічними малюнками (робота над розкординацією рук і ніг).3. Просунута робота ногами (прискорення ніг) + вивчення різних елементів для побудови збивок (розвиток власного стилю).4. Розучування барабанної партії під пісню (пісні рівня AC/DC - "Highway to hell"; Deep Purple - "Smoke on the water" тощо). Учням, які добре встигають, можна вибирати пісню на свій смак!!!5. Розучування барабанних партій, складніших пісень (Nirvana - Smells like teen spirit; Green Day - American Idiot; Metallica - Enter sandman тощо).     Учням, які добре встигають, можна вибирати пісню на свій смак!!!6. Стартові знання для роботи в групі (гітара, бас, вокал). Базова підготовка до сейшену (до виступу). Починаємо розбирати пісні на сейшен.7. Розбір питань, що виникли на репетиціях. Посилена підготовка до сейшену. ПРОСЛУХОВУВАННЯ!!!8. Аналіз виступу на сейшені. Робота над помилками.
Вдосконалені учні "4 триместри по 3 місяці" Програма для учнів, які вже мають певні навички гри.В курс входить: Виправлення деяких моментів постановки і звуковидобування, робота зі слухом, вивчення різних стилів музики, секрети ансамблевої гри.9. Посилена робота рук і ніг + вивчення Solo, і його особливості.10. Підготовка нового матеріалу до сейшену. Видозміна та вигадування барабанних партій.11. Посилена підготовка до сейшену. Передпрослуховування в класі. Загальне прослуховування.12. Просунута робота зі слухом. Вчимося слухати і повторювати. Практика гри без нот!!!13. Базові знання в різних стилях музики (Jazz, Latina, Drum&Bass тощо).14. Набуття навичок ансамблевої гри (ансамбль барабанщиків). 15. Підготовка ансамблю Барабанщиків до сейшену. Прослуховування. Виступ.
Уроки игры на барабанах предоставят много полезной информации начинающему барабанщику.
У навчанні грі на барабанах особливо важливий "перший крок", коли ви тільки вирішили взяти в руки барабанні палички. Від самого початку все має бути безпомилково, щоб надалі не довелося перенавчатися, що набагато складніше, ніж вчитися заново. А навчитися все робити правильно і професійно з самого початку, ви можете, відвідавши уроки игры на барабанах у професіонала.
Викладач школи барабанщиків за кілька уроків розповість, покаже і проконтролює те, що самостійно вивчають довгими місяцями. Крім правильної постановки ударів рук і ніг,уроки игры на барабанах в Харькове додатково навчать роботі над динамікою та звуковидобуванням, а також посприяють розвитку почуття ритму. І це ще не все, до переліку навчання входить техніка гри обома ногами на бас барабані та багато інших особливостей.
Гра на барабанахИгра на барабанахСходите з розуму від музики? Хочете, що ваша игра на барабанах стала ідеальною? У "Школі Року" вам допоможуть стати чудовим ударником. Неважливо, який у вас рівень: всього через 15 місяців ви зможете почуватися впевнено за барабанною установкою.
Игра на барабане вимагає навчання протягом тривалого періоду часу. На молодих музикантів чекає чимала кількість проблем під час навчання:- відсутність досвідченого наставника;- проблеми з репетиційною базою: хороша установка дорого коштує, у шум рідко припадає до душі сусідам;- хороший ударник має вміти грати в команді.
Школа игры на ударной установке дозволить вам уникнути вам усіх цих проблем. У нас працюють чинні музиканти, які володіють чималим досвідом і відмінними викладацькими здібностями. Вони зроблять усе, щоб ваша игра на барабанах була на високому рівні.
Уроки гри на барабанахУроки игры на барабанахЯкщо ви вирішили стати професійним музикантом, то школа игры на ударных стане надійним провідником у світі музики. Ми можемо запропонувати вам:✓ унікальну американську методику, яка зробить уроки гри на барабанах веселою розвагою;✓ навчання в невеликих групах із 3-5 осіб;✓ можливість не тільки навчитися грати на ударних, а й сколотити свій гурт;✓ зручну базу для репетицій, яка доступна всім нашим учням ;✓ живі виступи на найкращих сценах Харкова - ви зможете впоратися із сором'язливістю і боязню сцени.
Гра на ударних: навчання в "Школі Року"Игра на ударныхУроки ударных у "Школі Року" проходять у невимушеній обстановці. Це досягається завдяки професійним викладачам, у яких за плечима чималий сценічний досвід.Игра на барабанах, навчання на яку проходить у групах, більш ефективне, ніж індивідуальні заняття. Разом з іншими учнями ваша игра на барабанах (Харков) буде вдосконалюватися швидше, тому що ви зможете помічати чужі помилки й уникати їх.
Игра на ударных вимагає тривалого навчання, але наша методика дасть змогу освоїти основи всього за 15 місяців. За цей нетривалий період ви вивчите нотну грамоту, виступите на сцені, зможете зіграти в складі гурту.
Навчання гри на барабанахОбучение игры на барабанахНа нашому сайті представлена зручна онлайн-форма для тих, хто бажає записатися на навчання гри на барабанах просто зараз. Також ви можете відвідати ознайомлювальне пробне заняття, щоб зануритися в атмосферу "Школи Року", познайомитися з викладачами та поспілкуватися з нашими учнями.Уроки игры на барабане (Харьков) проходять у професійно обладнаних приміщеннях. У "Школі Року" на вас чекають цікаві та захопливі уроки гри на барабані, нові знайомства і враження.

Подробнее

Як проходить навчання?

 • Групи

  До нас приходять учні з різною базою музичних знань.Усі шанувальники електрогітари, які записалися на уроки, розбиваються на групи по 3-5 осіб.У класі займаються учні з однаковим рівнем володіння інструментом. Наприклад, учні з нульовою базою почнуть навчання з азів, а більш досвідчені - підвищуватимуть свій рівень, навчаючись за складнішою програмою.Вам не доведеться вчити те, що ви вже знаєте.Ба більше, залежно від підготовленості учнів, навчання в кожному класі відбуватиметься за різними програмами.Займаючись у групах, учні вчаться слухати одне одного, звикають грати перед аудиторією.

 • Своя рок-група

  У процесі навчання ви організуєте свою рок-групу.   Крім того, художній керівник (викладач нашої школи) на початковому етапі допоможе вашій команді визначитися зі стилем, підкаже, як виправити помилки, як виділитися на тлі інших рок-гуртів і стати впізнаваними.

 • Розклад занять

  Базовий період навчання - 5 блоків по 3 місяці (триместри).Уроки проводяться у зручний для вас час, у період з 10 до 22 години. Протягом одного місяця ви отримаєте 8 годин занять (4 уроки по 2 години).Якщо пропустили заняття - то надолужите його з іншою групою.Зверніть увагу:для учнів репетиційний час у стінах школи не обмежений.Забудьте незадоволених сусідів і холодні гаражі - будівля школи відкрита для ваших репетицій.

 • Нотна грамотність

  Наши уроки дадут вам знание нотной грамоты. А это значит, что вы сможете «прочесть» и сыграть любую мелодию.

 • Стилі

  Уроки гри на електрогітарі - це навчання техніці гри в різних стилях. Rock, hevy metall, jazz, pop, funk, fusion, r&b, post hard core та інші напрямки будуть вам до снаги.

 • Апаратура

  "Школа року" - це професійна апаратура, спеціально обладнані аудиторії та сцена.

 • Заходи

  Кожні 3 місяці в школі проводяться "сейшени" - усі наші учні пробують себе на сцені (навіть ті, хто провчився зовсім небагато).
  Щотижневі тусовки, "квартирники", спілкування з професійними музикантами, гра на електрогітарі з однодумцями - запорука вашого успіху (ви просто не матимете змоги лінуватися або сумніватися в собі).

Запишись на пробний урок лише за 37 грн замість 232!

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "+" у чат,ми с тобою звʼяжемося та узгодимо час уроку.

Часті питання!

 • А що якщо я зовсім нічого не вмію?

  Більшість нашихучнів приходять з НУЛЯ, узагалі ніколи не тримали мікрофон, гітару чи палички в руках❌НЕ бійтеся і НЕ соромтеся того, що не вмієте або не знаєте чогосьВи такі НЕ ОДИН

 • Який розклад?

  Час занять встановлюється індивідуально і підбирається під вас (в узгодженні з адміністратором)

 • Якщо в мене немає слуху/голосу?

  Людей з повною відсутністю музичного слуху і голосу одиниці, і найімовірніше, ви до них не належите! Існує поширена хибна думка - якщо людина співає фальшиво, значить у неї немає слуху. Це не так! Найчастіше причина в тому, що слух просто не розвинений або немає координації між слухом і голосом. І те й інше чудово розвивається під час занять музикою. У будь-якому віці.

Видеовідгуки учнів

Юля

УДАРНІ

Як записатися?

 • Відвідати школу


 • Підписати умови навчання


 • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

  Заповнити заявку

  Заповнити заявку на навчання, в якій Ви вказуєте свої "часові" вікна по днях тижня, коли Ви зможете відвідувати заняття.

 • Сплатити аванс 200 грн.


 • Узгодити розклад

  Залежно від вільних вікон у вашій заявці, вам одразу запропонують варіанти, або потрібно буде трохи почекати.

Від 232 грн в годину!!!  

Ціни у групах

3-5 чоловік

абонемент на місяц
ПРЕМІУМ

3500 грн

 • Особливості абонемента:
  ✓8 годин групових занять, 4 пари по 2 години✓ 4 години індивідуальних занять✓ безкоштовні репетиції у Школі Року✓ матеріали для відпрацювання вправ удома;✓ створення музичних команд;✓ звпальні тематичні вечірки;✓ участь у звітних концертах у найкращих клубах Харкова кожні три місяці✓ через 6-12 місяців гарантуємо виступ на сцені, за умови виконання ДЗ.

абонемент на місяц
БАЗОВИЙ

1860 грн

 • Особливості абонемента:
  ✓8 годин групових занять, 4 пари по 2 години
  ✓ безкоштовні репетиції у Школі Року
  ✓ матеріали для відпрацювання вправ удома;
  ✓ створення музичних команд;
  ✓ запальні тематичні вечірки;
  ✓ участь у звітних концертах у найкращих клубах Харкова кожні три місяці
  ✓ через 6-12 місяців гарантуємо виступ на сцені, за умови виконання ДЗ.

абонемент на месяц
ЛАЙТ

1400 грн

 • Особливості абонемента:
  ✓4 годин групових занять,✓ 2 часа безкоштовних репетицій у Школі Року✓ матеріали для відпрацювання вправ удома;
  ✓ створення музичних команд;
  ✓ запальні тематичні вечірки;
  ✓ участь у звітних концертах у найкращих клубах Харкова кожні три місяці

Навчання розбите на блоки по 3 місяці - триместри.Мінімальний курс навчання - один триместр. Вартість триместру за абонементом "Базовий" - 5580 грн.Вартість триместру за абонементом "Лайт" - 4200 грн.Вартість триместру за абонементом "Преміум" - 10500 грн.

Індивідуальні заняття

 • 400 грн.за заняття | 60 хв

  За умови купівлі пакетом по 4 заняття.Час: з 10-00 до 16-00 тільки будні.

 • 450 грн. за заняття | 60 хв.

  За умови купівлі пакетом по 4 заняття.Час: з 16 до 22 у будні та в СБ, ВС з 10 до 22.


 • Абонемент "Пара" 1600 грн (з особи)

  включає в себе 4 Години занять на місяць і 4 Години репетицій на кожного. У групі 2 людини.

*Перед купівлею пакета допускається купівля одиночного, ознайомчого заняття.

Запишись на пробний урок лише за 37 грн замість 232!

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "+" у чат,ми с тобою звʼяжемося та узгодимо час уроку.

Гітари

Бас

Вокал

Ударні

Клавіші

Сертифікати

Купівля дистанційно
 • Article illustration photo

  Сертифікат на годинний індивідуальний майстер-клас Школи Року.

  Ціна - 450 грн

 • Article illustration photo

  Сертифікат на місяць навчання згідно з абонементом "Базовий".

  Ціна - 1860 грн

Купити сертифікат дістанційно.

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "СЕРТ." у чат,ми с тобою звʼяжемося та узгодимо час уроку.