Харківметро Ак.Павловаметро 23 Серпня


Харківметро Ак.Павловаметро 23 Серпня

Стань щасливим
через музику!

Вчимо з нуля дорослих та підлітків. Без надмірної теорії.Вокал - Гітари - Ударні - Клавішні

12 років

Вчимо музиці у Харкові. 

5200 випускників

Ми накопичили величезний досвід.

3 локації

У кроковій доступності від метро.

Де ми?

Метро Академіка Павлова

Вулиця Василя Стуса 4-а.c 12 років

Метро 23 Серпня

Вулиця 23 Серпня 8/ провулок Шекспіра 7.c 12 років

Метро Історічний Музей

Вул. Універсітетська 4Новий проект "Фабрика Музики"Тисни на кнопку, щоб дізнатися докладніше


 • Хтось приходить до нас навчитися "просто для себе"


 • А хтось виступатиме... ми створимо "вашу" рок-групу!

Наш підхід

Навчити музики максимально доступно і "в задоволення", без зайвої "академічної"строгості й монотонності.

Ми відсікли все зайве, "полегшили" навчальний процес і не заглиблюємося в нетрі теорії. Упор на практику. Мінімізація рутини в навчанні.

Для наших учнів музика - це хобі. Ми - за задоволення від процесу, а не тільки від результату!

Тому наші викладачі-практики не хизуються тим, що "мучать" учнів муштрою.

Музична тусовка неординарних особистостей

Подібне притягує подібне. У нас рок-музика об'єднує студентів, фотографів,дизайнерів, акторів, бізнесменів, художників, письменників, IT-фахівців, тату-майстрів, стилістів.  100% наших учнів знаходять в ШР нових друзів, а хтось і свою любов!

Запишись на пробний урок лише за 37 грн замість 232!

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "+" у чат,ми с тобою звʼяжемося та узгодимо час уроку.

Наша фішка

У ШР навчальний процес - це не просто заняття з викладачем "один на один". Він складається з 4 частин:

Дивись відео про групові заняття:

 • icon
  Заняття
 • Створення рок-груп. Проби з кількома групами.
 • icon
  Репетиції у складі груп. Підготовка до концерту.
 • icon
  Регулярні концерти у складі рок-гурту. Спочатку перед своєю "домашньою" публікою, а потім із серйозної сцени.

Усе це дає змогу не згаснути мотивації, коли виникають спади у навчанні.Якщо хочеш грати або співати "просто для себе" - виступи не обов'язкові)

Company picture

Курс клавіші

Заняття проходять індівідуально, на електронних фортепіано Yamaha . 
Хто наші викладачі піаніно, фортепіано, синтезатора?Кто наши преподаватели пианино,фортепиано,синтезатора?Уроки клавішних ведуть "діючі" музиканти, тобто музиканти, які виступають і мають професійну музичну освіту та великий досвід виступів на різних майданчиках. Цим досвідом вони поділяться з Вами. І найголовніше: наш викладацький колектив не мислить свого життя без музичного драйву. Погодьтеся, лише захоплені особистості можуть розгледіти талант там, де хтось його не захотів шукати; тільки фанати, в хорошому сенсі цього слова, вселять у вас упевненість у своїх силах і здібностях.
Уроки игры на клавишных с нуля у Школі Року проводиться в захопливій формі. Ми не ставимо перед учнями завдання зазубрити ноти або безліч незрозумілих теоретичних музичних термінів. Навпаки, наші уроки гри на клавішних для початківців уроки игры на клавишных для начинающих спрямовані на те, щоб ви полюбили інструмент і вже з перших занять могли виконувати на ньому прості мелодії.Як побудовано обучение игры на клавишах у Школі Рока?Ми навчаємо гри на фортепіано, синтезаторі та клавішних игре на фортепиано, синтезаторе віком від 8 до 40 років. Жодних іспитів для вступу складати не потрібно: достатньо просто записатися. Жодної спеціальної підготовки для початку занять у нашій школі фортепіано школе фортепиано не потрібно. Уроки ідеально підходять для дорослих-початківців і підлітків.Дехто намагається студіювати відео уроки гри на клавішних видео уроки игры на клавишных в Інтернеті, але ми вважаємо, що цього недостатньо ефективно! Клавішні уроки - царина радше навичок, а не знань, до того ж вони дуже сильно зав'язані на правильних фізичних відчуттях (на відміну від, припустімо, Excel). Тому теоретичного пояснення не вистачає, потрібно, щоб учитель тобі показав правильний приклад наживо, послухав, поправив тобі руки, переконався, що ти все робиш правильно.Вам потрібна школа гри школа игры на клавишных інструментах? Спробуйте пробний урок від Школи Року
Чому багато хто обирає уроки клавішних інструментів або уроки гри на синтезаторі у "Школі Року"? Почему многие выбирают уроки клавишных инструментов или уроки игры на синтезаторе в «Школе Рока»? Для відповіді на це запитання необхідно розібратися, що може запропонувати музична школа з академічним підходом, нехай і сучасна, можливо, навіть така, що називає себе "найкращою").А саме:- кілька років навчання, страшенно перевантажених теорією, зате ваші викладачі зможуть демонструвати в соцмережах найвищий рівень своїх теоретичних музичних знань.- уроки гри на клавішних для початківців у Харкові уроки игры на клавишных для начинающих в Харькове зазвичай мають академічний характер, багато теорії і мало досвіду на сцені, мало або зовсім немає гри в муз.команді.Пам'ятаєте як Вас тато навчив їздити на велосипеді?А за академічного підходу, ви спочатку б глибоко вивчили теорію велосипедного руху, потім теорію утримання рівноваги, потім будову велосипеда. Потім би довго відточували філігранність і красу повороту керма вліво, потім вправо.  У нас - як у тата, коротко пояснюємо, садимо вас на велосипед, підтримуємо, і вперед!
Клавішні уроки, які проводить наша школа гри на синтезаторі клавишные уроки, которые проводит наша школа игры на синтезаторе згруповані в курси по три місяці, "триместри". За 5 триместрів ви отримаєте ефективне навчання, "затусіте" з безліччю яскравих цікавих хлопців, спробуєте себе на сцені в кількох концертах у складі рок-гуртів із серйозної сцени, отримаєте проф. відеоролики своїх виступів.Навчання гри на піаніно, фортепіано, синтезаторі Обучение игры на пианино, фортепиано, синтезаторе "прісно" без практики виступів у команді. Саме тому "Школа Року" організовує своїм учням регулярні живі виступи в крутих клубах у Харкові. Навіть якщо ви інтроверт, цей досвід дасть змогу побороти сором'язливість, зрозуміти свої слабкі місця. Перевірено 11 роками нашого досвіду!

Подробнее

Як проходить навчання?

 • Своя рок-група

  У процесі навчання ви організуєте свою рок-групу.   Крім того, художній керівник (викладач нашої школи) на початковому етапі допоможе вашій команді визначитися зі стилем, підкаже, як виправити помилки, як виділитися на тлі інших рок-гуртів і стати впізнаваними.

 • Розклад занять

  Базовий період навчання - 5 блоків по 3 місяці (триместри).Уроки проводяться у зручний для вас час, у період з 10 до 22 години. Протягом одного місяця ви отримаєте 4 чи 8 годин занять .

 • Нотна грамотність

  Наші уроки дадуть вам знання нотної грамоти. А це означає, що ви зможете "прочитати" і зіграти будь-яку мелодію.

 • Стилі

  Уроки гри на фоно- це навчання техніці гри в різних стилях. Rock, hevy metall, jazz, pop, funk, fusion, r&b, post hard core та інші напрямки будуть вам до снаги.

 • Апаратура

  "Школа року" - це професійна апаратура, спеціально обладнані аудиторії та сцена.

 • Заходи

  Кожні 3 місяці в школі проводяться "сейшени" - усі наші учні пробують себе на сцені (навіть ті, хто провчився зовсім небагато).
  Щотижневі тусовки, "квартирники", спілкування з професійними музикантами, гра на електрогітарі з однодумцями - запорука вашого успіху (ви просто не матимете змоги лінуватися або сумніватися в собі).

Часті питання!

 • А що якщо я зовсім нічого не вмію?

  Більшість нашихучнів приходять з НУЛЯ, узагалі ніколи не тримали мікрофон, гітару чи палички в руках❌НЕ бійтеся і НЕ соромтеся того, що не вмієте або не знаєте чогосьВи такі НЕ ОДИН

 • Який розклад?

  Час занять встановлюється індивідуально і підбирається під вас (в узгодженні з адміністратором)

 • Якщо в мене немає слуху/голосу?

  Людей з повною відсутністю музичного слуху і голосу одиниці, і найімовірніше, ви до них не належите! Існує поширена хибна думка - якщо людина співає фальшиво, значить у неї немає слуху. Це не так! Найчастіше причина в тому, що слух просто не розвинений або немає координації між слухом і голосом. І те й інше чудово розвивається під час занять музикою. У будь-якому віці.

Відеовідгуки учнів

Ліна

ВОКАЛ

Як записатися?

 • Відвідати школу


 • Підписати умови навчання


 • http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

  Заповнити заявку

  Заповнити заявку на навчання, в якій Ви вказуєте свої "часові" вікна по днях тижня, коли Ви зможете відвідувати заняття.

 • Сплатити аванс 200 грн.


 • Узгодити розклад

  Залежно від вільних вікон у вашій заявці, вам одразу запропонують варіанти, або потрібно буде трохи почекати.

Індивідуальні заняття

 • 400 грн.за заняття | 60 хв

  За умови купівлі пакетом по 4 заняття.Час: з 10-00 до 16-00 тільки будні.

 • 450 грн. за заняття | 60 хв.

  За умови купівлі пакетом по 4 заняття.Час: з 16 до 22 у будні та в СБ, ВС з 10 до 22.


 • Абонемент "Пара" 1600 грн (з особи)

  включає в себе 4 Години занять на місяць і 4 Години репетицій на кожного. У групі 2 людини.

*Перед купівлею пакета допускається купівля одиночного, ознайомчого заняття.

Що ви будете робити на заняттях?

 • Розучувати улюблені пісні

 • Грати одному і в групі

 • Репетирувати у складі своєї рок групи

 • Розвивати впевненість і акторські навички

 • Виступати на проф.сценах міста!

 • Заводити нових друзів

Запишись на пробний урок лише за 37 грн замість 232!

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "+" у чат,ми с тобою звʼяжемося та узгодимо час уроку.

Гітари

Бас

Вокал

Ударні

Клавіші

Сертифікати

Купівля дистанційно
 • Article illustration photo

  Сертифікат на годинний індивідуальний майстер-клас Школи Року.

  Ціна - 450 грн

Купити сертифікат дістанційно.

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "СЕРТ." у чат,
і ми с тобою звʼяжемося .