Харківметро Ак.Павловаметро 23 Серпня


Харківметро Ак.Павловаметро 23 Серпня

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ
У цій Політиці конфіденційності пояснюється, як студія "Школа Року" (далі - "Виконавець", "Фізична особа-підприємець Безносенко Ігор Михайлович") збирає, використовує і поширює інформацію про Користувача, отриману через онлайн-інтерфейси, які належать нам і якими ми керуємо (наприклад, сайти, електронну пошту та інші канали зв'язку), у тому числі через сайт https://school-of-rock.com.ua (далі - "Сайт").
Уважно вивчіть цей документ, щоб зрозуміти, як ми обробляємо цю інформацію. Якщо будь-які положення Політики конфіденційності будуть вам незрозумілі, напишіть нам за адресою moc.liamg%4017konilk Зверніть увагу, що використання Сайту також регламентується Публічною офертою.

I. Предмет політики конфіденційності
Ця Політика конфіденційності поширюється на інформацію, яку Виконавець отримує від Користувачів через Сайт. Персональні дані необхідно надавати лише для контакту адміністратора Виконавця та оперативного телефонного зв'язку з адміністративних питань.
Для доступу до деяких інших функцій Сайту Користувачеві необхідно надати інформацію, яка дозволяє його ідентифікувати (далі - "Персональні дані"): ім'я та прізвище, електронну адресу, телефон тощо.
У разі надання недостовірних даних, Користувач не зможе отримувати корисну інформацію, а Виконавець - не зможе зв'язатися з Користувачем.
Надаючи Персональні дані, Користувач погоджується з тим, що Виконавець може збирати, використовувати і розкривати їх відповідно до положень цієї Політики конфіденційності та Публічної оферти, а також вимог законодавства України.
Якщо Користувач не згоден з цими умовами, то Користувач має право не надавати Виконавцю свої Персональні дані.

II. Згода на обробку Персональних даних
Відповідно до умов даної згоди на обробку персональних даних Користувач послуг заповненням та надсиланням електронної форми на сайті https://school-of-rock.com.ua підтверджує, що він ознайомлений та згоден з умовами Публічної оферти та відповідно до ст. 11 Закону України "Про захист персональних даних" від 01.06.2010 р. № 2297-VI добровільно надає Фізичній особі-підприємцю Безносенку Ігорю Михайловичу і її уповноваженим представникам і посадовим особам свою згоду на обробку без будь-яких обмежень персональних даних Користувача.
Згода на обробку персональних даних надається Користувачем з метою забезпечення реалізації цивільно-правових відносин, а також відносин у сфері реклами та маркетингу, відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України "Про рекламу", Закону України "Про захист прав споживачів", а також інших нормативно-правових актів.

Користувач надає Виконавцю та/або будь-яким третім особам право надавати йому будь-яку інформацію комерційного та/або інформаційного характеру про діяльність Виконавця та/або будь-яких третіх осіб електронною поштою, телефоном та/або SMS, а також будь-якими іншими засобами зв'язку.
Користувач також підтверджує свою згоду на передачу Виконавцем його персональних даних, включених до бази персональних даних "Клієнти", розпорядникам персональних даних і будь-яким третім особам, винятково для зазначеної вище мети. Користувач не вимагає отримання повідомлення про передачу (поширення) розпорядникам і третім особам його персональних даних, включених до зазначеної бази персональних даних.
Згода на обробку персональних даних надається Виконавцю безстроково.
Заповненням та надсиланням електронної форми Виконавцю Користувач підтверджує, що він повідомлений(-а) про включення його персональних даних до бази персональних даних "Клієнти", що належить Виконавцю, мету збирання та обробки персональних даних (згідно із зазначеною в цьому документі метою), а також про його права, передбачені ст. ст. 8 Закону України "Про захист персональних даних", згідно з яким суб'єкт персональних даних має право:
1) знати про джерела збирання, місцезнаходження своїх персональних даних, мету їх обробки, місцезнаходження або місце проживання (перебування) володільця чи розпорядника персональних даних або дати відповідне доручення щодо отримання цієї інформації уповноваженим ним особам, крім випадків, встановлених законом;
2) отримувати інформацію про умови надання доступу до персональних даних, включаючи інформацію про третіх осіб, яким передаються його персональні дані;
3) на доступ до своїх персональних даних;
4) отримувати не пізніш як за тридцять календарних днів з дня надходження запиту, крім випадків, передбачених законом, відповідь про те, чи обробляються його персональні дані, а також отримувати зміст таких персональних даних;

5) пред'являти вмотивовану вимогу володільцю персональних даних із запереченням проти обробки своїх персональних даних;
6) пред'являти вмотивовану вимогу про зміну або знищення своїх персональних даних будь-яким володільцем і розпорядником персональних даних, якщо ці дані обробляються незаконно або є недостовірними;
7) на захист своїх персональних даних від незаконної обробки та випадкової втрати, знищення, пошкодження у зв'язку з умисним приховуванням, ненаданням чи несвоєчасним їх наданням, а також на захист від надання відомостей, що є недостовірними або ганьблять честь, гідність та ділову репутацію фізичної особи;
8) звертатися зі скаргами на обробку своїх персональних даних до Уповноваженого або до суду;
9) застосовувати засоби правового захисту в разі порушення законодавства про захист персональних даних;
10) вносити застереження про обмеження права на обробку своїх персональних даних під час надання згоди;
11) відкликати згоду на обробку персональних даних;
12) знати механізм автоматичної обробки персональних даних;
13) на захист від автоматизованого рішення, яке має для нього правові наслідки.
III. Конфіденційність та безпека Персональних даних
Виконавець дуже серйозно ставиться до конфіденційності та безпеки персональних даних Користувачів. Виконавець дотримується стандартних фізичних, електронних і процесуальних заходів безпеки, щоб захистити дані, що ідентифікують особу Користувачів. Оскільки при передачі даних в Інтернеті неможливо забезпечити абсолютну безпеку, Виконавець не може гарантувати збереження даних, що ідентифікують особу Користувачів: існує ризик того, що зловмисники зможуть обійти нашу систему безпеки або перехопити передачу інформації Користувача в Інтернеті. Користувач зобов'язаний зберігати облікові дані в секреті і несе за це повну відповідальність. Зверніть увагу, що електронні листи та інші повідомлення, що передаються через Сайт або пошту Виконавця, не шифруються.

IV. Внесення змін до Політики конфіденційності
Час від часу Виконавець переглядає заходи щодо забезпечення конфіденційності, в тому числі положення Політики конфіденційності.
Усі зміни та оновлення набувають чинності одразу після їх публікації на Сайті. Після внесення змін до Політики конфіденційності Виконавець повідомляє про це в розумний строк: публікує повідомлення на головній сторінці Сайту та змінює дату набрання чинності, розташовану в нижній частині цієї сторінки. Виконавець рекомендує періодично переглядати цю сторінку, щоб бути в курсі останніх змін Політики конфіденційності.