Сертифікати

Купівля дистанційно
  • Article illustration photo

Сертифікат на годинний індивідуальний майстер-клас Школи Року.

Ціна - 450 грн

• Article illustration photo

Сертифікат на місяць навчання згідно з абонементом "Базовий".

Ціна - 1860 грн

Раз Ви тут, значить Вас цікавить ПОДАРУНОК у вигляді уроку вокалу, гітари, піаніно або ударних (барабанів). Ми вчимо грати і співати "з нуля" дорослих і підлітків у Харкові вже 11 років. За цей час ми провели 31 концерт учнів Школи Року на найкращих майданчиках міста Пробка, Корова, Джастер, ФетГусПаб.
Термін дії подарункового сертифіката - 3 місяці. За цей час його потрібно активувати. Людина, якій Ви зробили подарунок, телефонує за вказаним на подарунковому сертифікаті номером і домовляється з нашими адміністраторами про час проведення подарованого Вами уроку вокалу, гітари, піаніно або барабанів, ударних.
Можете придбати сертифікат на годину і на місяць навчання.
Якщо Вам не хочеться їхати до нас в школу року, щоб придбати сертифікат оф-лайн, то можливо і "он-лайн". Для цього Вам необхідно здійснити оплату на рахунок Школи Року, це так само просто, як і переказ з картки на картку фізособи, і повідомити нам ім'я та прізвище "обдаровуваного". ми Вам надішлемо макет сертифіката, а Ви його самостійно роздрукуєте.

Купити сертифікат дістанційно.

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "СЕРТ." у чат,і ми с тобою звʼяжемося .