• Digital marketing workshop illustration

Артем ГлушковГітара, Електрогітара

Гітарист групи The BeatChess.🤘 Фанат олдскульного року та швидких автівок.🎸З самого дитинства займається на гітарі, закінчив Харківське музичне училище і Харківську консерваторію по класу гітари.😁 Намагається максимально враховувати музичні смаки учня, терплячий і вимогливий, але при цьому завжди є для учнів своїм "бро".💯 Виховує в учнях упевненість в собі і в своїх силах.🤝 Якщо у вас щось не виходить, ви завжди можете звернутися до нього по допомогу!

• How to find insight illustration

Анатолій ЯковлєвВокал

Вокалист и бас-гітарист групи The BeatChess.😻 Зводить з розуму своїм голосом всіх дівчат вже на пробному уроці🎵 Толік вважає, що справжній музикант має бути різнобічним. Тому палітра його вподобань від Баха, The Beatles і Eminem до Pantera і The Prodigy.💿 Знає майже всі пісні в цьому світі і може обговорити будь-якого виконавця.❤️ Стриманий, спокійний і чарівний.💯 Толіка майже неможливо змусити злитися або тим більше кричати, але за його похвалу учні готові битися.Також за його плечима Харківський Національний Інститут Мистецтв імені Котляревського по класу естрадно-джазового вокалу, величезний сценічний досвід, концерти, тури і записані альбоми.

• Blogging for beginners illustration

Антон РебрікУдарні

🥁Грає на барабанах з 9 років 😅 Постійно жартує жарти і підколює своїх учнів🕺🏻Не може сидіти на місці ні хвилини, весь час у якомусь русі🍕Обожнює піцу🔝Знає таємні обхідні шляхи як швидко і цікаво навчитися грати👨‍🎓Вважає держ. музичню освіту марною тратою часу, але, як личить викладачеві, відучився в музичному училищі та Харківській Академії Культури.

Лера СіданченкоКлавішні

Вважає, що фортепіано це про здійснення мрії, а не про педантичне освоєння навичок.💭Захоплюється філософією.♥️Хоче зробити цей світ трішки кращим, тому займається волонтерством і соціальними акціями.🎵У музиці всеїдна, від класики до каверів.🤗Любить викликати прихильність людей до себе і розкривати навіть найзавзятіших інтровертів.
    Ну і звичайно ж навчалася в ХНУМ ім. Котляревського 😉

Олексій АчкасовБарабани

Барабанщик гуртів "КПП", "Vía", "Рвана рана", "Selfedge"🔥 Фанат кача і драйву.🥁З самого дитинства барабани його пристрасть, а першою в житті установкою послужило відро з під конструктора.🎵Усвідомлено почав займатися барабанами навчаючись в художньому училищі, коли в його життя увірвалася касета металіки, ну а далі і море іншої музики.🎸А ще Льоша грає на гітарі. При чому прямо на ваших уроках, створюючи живу "мінусовку"🤗 Максимально відкритий, і вас навчить не соромитися нікого і нічого.☝🏻Але при цьому дуже терплячий і вимогливий до вашого спільного з ним результату.

Ігор КоваленкоГітара

Грає у гуртах "Via" та "Рвана Рана"
    ⛓ Любитель гранжу, альтернативи та металу.
    🎸Гітарою захопився, ще навчаючись у школі, під враженням олдскульних хард-н-хеві гуртів, у результаті вирішив займатися гітарою і вступив до училища за класом естрадної електрогітари, щоб отримати диплом, граючи на гітарі, і не вивчати математику та інші нудні науки.
    🌊Любить бути з учнями на одній хвилі
    🌟Має величезний концертно-фестивальний досвід, яким із великим задоволенням поділиться з учнями.
    🤗 Завжди вислухає кожного і візьме до відома ваші музичні смаки, щоб зробити заняття максимально цікавими і продуктивними.

Викладачі

Курси по класу "гітара": викладач від "Школи Року"Курсы по классу «гитара»: преподаватель от «Школы Рока»

Щоб стати старанним учнем, який робить успіхи, необхідно знайти хорошого вчителя. Якщо вас цікавлять курси по класу "гітара", викладач "Школи Рока" зможе допомогти вам стати професійним музикантом.

Особливість нашого викладацького складу в тому, що вас навчатимуть досвідчені музиканти. Усі наші педагоги мають чималий досвід виступів на великій сцені. Тому по класу "гітара" викладач (Харків) може максимально ефективно піднести вам і практичні, і теоретичні поради.

Чтобы стать прилежным учеником, делающим успехи, необходимо найти хорошего учителя. Если вас интересуют курсы по классу «гитара», преподаватель «Школы Рока» сможет помочь вам стать профессиональным музыкантом.
Особенность нашего преподавательского состава в том, что вас будут обучать опытные музыканты. Все наши педагоги имеют немалый опыт выступлений на большой сцене. Поэтому по классу «гитара» преподаватель (Харьков) может максимально эффективно преподнести вам и практические, и теоретические советы.

ГГітара: вчитель, і яким він має бутиитара: учитель, и каким он должен быть

Якщо вам подобається гітара, вчитель "Школи Року" навчить вас гри на цьому музичному інструменті. У нас викладають уроки гри на акустичній, бас- і електрогітарах. Крім нотної грамоти і мистецтва перебору ладів, наші вчителі зможуть розповісти тонкощі роботи в групі, пізнавальні історії про гастрольне життя.

У класі "гітара" вчитель (Харків) знайде спільну мову і з новачком, і з початківцем-музикантом. У "Школі Року" ви завжди можете записатися на пробне заняття, щоб познайомитися з нашими викладачами і вирішити, який напрямок у музиці вам цікавіший.

Если вам нравится гитара, учитель «Школы Рока» обучит вас игре на этом музыкальном инструменте. У нас преподают уроки игры на акустической, бас- и электрогитарах. Помимо нотной грамоты и искусства перебора ладов, наши учителя смогут рассказать тонкости работы в группе, познавательные истории о гастрольной жизни.
По классу «гитара» учитель (Харьков) найдет общий язык и с новичком, и с начинающим музыкантом. В «Школе Рока» вы всегда можете записаться на пробное занятие, чтобы познакомиться с нашими преподавателями и решить, какое направление в музыке вам интересней.