Стань щасливим
через музику!

Вчимо з нуля дорослих та підлітків. Без надмірної теорії.Вокал - Гітари - Ударні - Клавішні

Щоб познайомитися зі школою ближче,
тисни кнопку!

12 років

Вчимо музиці у Харкові.

5200 випускників

Ми накопичили величезний досвід.

3 локації

У кроковій доступності від метро.

Де ми?

Метро Академіка Павлова

Вулиця Василя Стуса 4-а.c 12 років

Метро 23 августа

Вулиця 23 Серпня 8/ провулок Шекспіра 7.c 12 років

Метро Історічний Музей

Вул. Універсітетська 4Новий проект "Фабрика Музики"Тисни на кнопку, щоб дізнатися докладніше

• Хтось приходить до нас навчитися "просто для себе"

• А хтось виступатиме, ми створимо "вашу" рок-групу!

Наш підхід

Навчити музики максимально доступно і "в задоволення", без зайвої "академічної"строгості й монотонності.

Ми відсікли все зайве, "полегшили" навчальний процес і не заглиблюємося в нетрі теорії. Упор на практику. Мінімізація рутини в навчанні.

Для наших учнів музика - це хобі. Ми - за задоволення від процесу, а не тільки від результату!

Тому наші викладачі-практики не хизуються тим, що "мучать" учнів муштрою.

Музична тусовка неординарних особистостей

Подібне притягує подібне. У нас рок-музика об'єднує студентів, фотографів,дизайнерів, акторів, бізнесменів, художників, письменників, IT-фахівців, тату-майстрів, стилістів.  100% наших учнів знаходять в ШР нових друзів, а хтось і свою любов!

Наша фішка

У ШР навчальний процес - це не просто заняття з викладачем "один на один". Він складається з 4 частин:

Дивись відео про групові заняття:

Заняття
  • Створення рок-груп. Проби з кількома групами.
  • icon
    Репетиції у складі груп. Підготовка до концерту.
  • icon
    Регулярні концерти у складі рок-гурту. Спочатку перед своєю "домашньою" публікою, а потім із серйозної сцени.

Усе це дає змогу не згаснути мотивації, коли виникають спади у навчанні.Якщо хочеш грати або співати "просто для себе" - виступи не обов'язкові)

Запишись на пробний урок лише за 37 грн замість 232!

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "+" у чат,ми с тобою звʼяжемося та узгодимо час уроку.

Запитання, які часто ставлять!

• А що якщо я зовсім нічого не вмію?

Більшість нашихучнів приходять з НУЛЯ, узагалі ніколи не тримали мікрофон, гітару чи палички в руках❌НЕ бійтеся і НЕ соромтеся того, що не вмієте або не знаєте чогосьВи такі НЕ ОДИН

• Який розклад?

Час занять встановлюється індивідуально і підбирається під вас (в узгодженні з адміністратором)

• Якщо в мене немає слуху/голосу?

Людей з повною відсутністю музичного слуху і голосу одиниці, і найімовірніше, ви до них не належите! Існує поширена хибна думка - якщо людина співає фальшиво, значить у неї немає слуху. Це не так! Найчастіше причина в тому, що слух просто не розвинений або немає координації між слухом і голосом. І те й інше чудово розвивається під час занять музикою. У будь-якому віці.

Відеовідгуки учнів

Лев

ВОКАЛ

Як записатися?

• Відвідати школу

• Підписати умови навчання

• http://thenounproject.comThe Noun ProjectIcon TemplateRemindersStrokesTry to keep strokes at 4pxMinimum stroke weight is 2pxFor thicker strokes use even numbers: 6px, 8px etc.Remember to expand strokes before saving as an SVG SizeCannot be wider or taller than 100px (artboard size)Scale your icon to fill as much of the artboard as possibleUngroupIf your design has more than one shape, make sure to ungroupSave asSave as .SVG and make sure “Use Artboards” is checked100px.SVG

Заповнити заявку

Заповнити заявку на навчання, в якій Ви вказуєте свої "часові" вікна по днях тижня, коли Ви зможете відвідувати заняття.

• Сплатити аванс 200 грн.

• Узгодити розклад

Залежно від вільних вікон у вашій заявці, вам одразу запропонують варіанти, або потрібно буде трохи почекати.

Що ви будете робити на заняттях?

• Розучувати улюблені пісні

• Співати одному і в групі

• Репетирувати у складі своєї рок-групи

• Розвивати впевненість і акторські навички

• Виступати на проф. сценах міста!

• Заводити нових друзів

Запишись на пробний урок лише за 37 грн замість 232!

Переможці 35 Сейшену Школи Року

Сертифікати

Купівля дистанційно
  • Article illustration photo

Сертифікат на годинний індивідуальний майстер-клас Школи Року.

Ціна - 450 грн

• Article illustration photo

Сертифікат на місяць навчання згідно з абонементом "Базовий".

Ціна - 1860 грн

Купити сертифікат дістанційно.

Тисни на іконку зручного мессенджеру, напиши "СЕРТ." у чат,
і ми с тобою звʼяжемося .